דף הבית >> טיסות מנהלים >> שיעורי טיסה
 
שיעורי טיסה -  קורס טייס פרטי המעניק רשיון טייס אזרחי.
למי שרוצה להרגיש חוויה אחרת ומרתקת שיעורי טיסה  מספקים את הסחורה. יש אנשים שעוד מילדות חולמים להיות טייסים ועם כל טרדות היום יום החלום הזה כבר נשכח אי שם בתהום הנשייה. שיעורי טיסה נותנים לנו את הפריבילגיה להרגיש שוב צעירים ורעננים.

חברת צ'יפ מזמינה אתכם ללמוד טיסה : קורס טייס פרטי המעניק רשיון טיסה.

איפה מוצאים בית ספר לטיסה מתאים?
בית ספר לטיסה בישראל ניתן למצוא במספר מוקדים, רובם בגוש דן ואזור השרון. לימודי טיס בישראל כוללים לימוד תיאורטי לצד מעשי על המטוס ובסימולאטורים שונים. באופן רשמי, על מנת לקבל את רישיון הטיס, יש לעבור כ-40 שעות טיסה ובסיומם - מבחן מעשי. זאת, כמובן, לצד הצלחה בחלק התיאורטי. באופן מעשי, מרבית החניכים ניגשים ל"טסט" המעשי בחלוף 50-60 שעות טיסה, בהתאם לקצב התקדמות החניך.


קצב השיעורים והטיסות תלוי בעיקר בחניך עצמו, וביכולת שלו, הן מבחינת זמן והן מבחינה כלכלית, להריץ את הלימודים בקצב מהיר. מרבית החניכים משלימים את קורס הטיס שלהם בפרק זמן של שמונה חודשים עד שנה. מרבית בתי הספר לטיסה נעזרים במטוסים מדגמי ססנה השונים לצורך הלימוד. אמנם מדובר במטוס שקיים עשרות שנים, אך הדגמים החדשים נהנים מטכנולוגיה מתקדמת ונוחות למידה גבוהה. ודאו כי אותו בית ספר לטיסה בו אתם שוקלים ללמוד מקפיד על סטנדרטים גבוהים של טיפול ותחזוק שוטף למטוסים שלו ללא פשרות.
 

 Chipp - האתר הישראלי לטיסות פרטיות
 משרדים: שדה דב ת"א
09-7735543 (רב קווי)
 info@chipp.co.il

 

לייבסיטי - בניית אתרים